Завершено третій етап додаткової капіталізації ПАТ КБ «ПриватБанк»

7/12/17

Третій етап додаткової капіталізації було проведено шляхом випуску облігацій внутрішньої державної позики на суму 22.5 млрд. гривень в обмін на акції банку.

Рішення про цю додаткову капіталізацію на загальну суму 38.5 млрд. гривень було прийнято Урядом на засіданні 23 червня 2017 року на підставі пропозицій Національного банку України, з урахуванням рекомендацій Експертно-аналітичної ради з питань участі держави у статутному капіталі банків та на основі висновку незалежного аудитора - компанії EY.

Висновок аудитору свідчить про те, що банк був у гіршому стані, ніж вважалося на момент переходу банку в державну власність.

Нагадуємо, що Кабінет Міністрів України на засіданні 18 грудня 2016 року на підставі пропозиції Національного банку ухвалив рішення про входження держави до капіталу ПАТ "ПриватБанк". Також було ухвалено рішення про додаткову капіталізацію на суму 116,8 млрд. грн., яка була здійснена у два етапи у грудні 2016 та лютому 2017 року.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити