Заступник Міністра фінансів Сергій Марченко презентував Стратегію управління державними фінансами для країн-членів ЄС у Брюсселі

4/27/17

Вчора, 26 квітня, заступник Міністра фінансів Сергій Марченко взяв участь у засіданні Координаційної ради країн-членів ЄС у Брюсселі, де обговорювалась реформа управління державними фінансами в Україні.

Під час зустрічі Сергій Марченко презентував Стратегію управління державними фінансами на 2017-2020 рр., яка була розроблена Мінфіном та схвалена Урядом на початку лютого цього року.

Метою Стратегії є побудова сучасної та ефективної системи управління державними фінансами, яка здатна надавати якісні державні послуги, ефективно акумулювати ресурси та розподіляти їх у чіткій відповідності з пріоритетами розвитку держави.

Як зазначив під час презентації заступник Міністра фінансів, комплексне виконання цієї Стратегії дозволить забезпечити стійке економічне зростання України, отримати якісно новий рівень надання державних послуг, а також стане стимулом для реформ в інших сферах.

Стратегія управління державними фінансами включає такі основні напрями:

- дотримання загальної бюджетно-податкової дисципліни;
- підвищення ефективності розподілу ресурсів;
- забезпечення ефективного виконання бюджету;
- підвищення рівня прозорості та підзвітності в управлінні державними фінансами.

На засіданні сторони також обговорили поточний стан впровадження реформи управління державними фінансами в Україні та виклики, що стоять перед державою в цьому напрямку на найближчі кілька років.

Водночас, Голова Групи підтримки України Пітер Вагнер відзначив прогрес України на шляху запровадження стратегічного планування та підвищення ефективності розподілу фінансових ресурсів в країні.

Презентація (англ.)

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити