Заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова взяла участь у відкритті освітньої програми «Лідерство у державних фінансах» у Київській школі економіки

10/23/15

Сьогодні, 23 жовтня, заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова взяла участь у відкритті програми "Лiдерство у державних фiнансах" – освітнього курсу, ініційованого Київською школою економіки та Німецьким співтовариством з міжнародного співробітництва (GIZ) за підтримки Міністерства фінансів України.

«Лідерство у державних фінансах» - 6-місячна освітня програма, мета якої - в інтенсивному режимі підготувати високваліфікованих лідерів-спеціалістів, які будуть управляти процесом реформ у сфері державних фінансів. ‎Навчати їх будуть визнані реформатори, серед яких радник Мiнiстра фiнансiв України Наталія Яресько, колишнiй мiнiстр фiнансiв Словаччини Іван Міклош.‎

Як зазначила на відкритті освітньої програми заступник Міністра фінансів Оксана Маркарова, державна служба України потребує ефективних менеджерів із новою системою цiнностей та сучасними пiдходами в управлінні реформами, які готові постійно вчитися та змінюватись відповідно до викликів, що стоять перед державою. "Ми знаємо, що у суспiльствi iснує запит на швидкi реформи. Ми віримо, що запуск цієї програми допоможе створити нову ланку професіоналів, які - завдяки отриманим новим знанням, розумінню найкращих практик управління державними фінансами, завдяки надбаним на програмі горизонтальним зв'язкам - допоможуть прискорити реформи, що дуже необхідні нашій країні", - зазначила Оксана Маркарова.

За словами заступника Міністра, має вiдбутись трансформацiя державної служби вiд чиновництва до служіння, що допоможе Уряду приймати правильнi управлінські рiшення.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити