ЗамМіністра фінансів С.Марченко: «За боргами 2017 року по субсидіям Мінфін заплатив 27 млрд. грн.»

4/17/18

З початку року Мінфін гасив борги за попередній рік за виплатою субсидій. За боргами 2017 року по субсидіям Мінфін заплатив 27 млрд грн. Про це розповів заступник Міністра фінансів Сергій Марченко під час інтерв’ю виданню Delo.ua.

За його словами, загалом з початку нового року Мінфін виплатив субсидій на суму 33,6 млрд грн (в тому числі за боргами попереднього року), тобто майже половину річних призначень (на рік на субсидії в держбюджеті передбачено 71 млрд грн ).

Зокрема, у березні було перераховано субвенцію на погашення кредиторської заборгованості за січень та лютий повністю по пільгах та субсидіях з водопостачання та водовідведення, електричної енергії та квартирної плати. Залишилось закрити кредиторську заборгованість за лютий по субсидіях за газ та тепло у сумі 11,3 млрд грн.

«Звичайно, всі хочуть кошти вже і зараз. Але Мінфін діє в межах помісячного розпису видатків держбюджету. В травні-червні ми повністю розрахуємося за опалювальний сезон 2017-2018 рр. і в новий сезон увійдемо без боргів. Скільки коштів із запланованих 71 млрд грн залишиться на новий опалювальний сезон — зараз важко сказати», - зазначив Сергій Марченко.

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням: https://delo.ua/econonomyandpoliticsinukraine/u-sk...

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити