Заява Міністерства фінансів України щодо телефонної розмови зі Спеціальним комітетом комерційних зовнішніх кредиторів України

5/29/15

Сьогодні відбулася телефонна розмова між представниками та радниками Міністерства фінансів України та Спеціального комітету комерційних зовнішніх кредиторів. Міністерство радо зауважити, що процес взаємодії між двома сторонами переговорів щодо реструктуризації суверенного боргу України посилюється.

На наступному тижні в Лондоні відбудуться інтенсивні переговори між радниками, після чого в п’ятницю, 5 червня, з метою оцінки прогресу в переговорах відбудеться телефонна розмова між представниками Міністерства та Спеціального комітету кредиторів.

Ми наголошуємо на прихильності України до проведення переговорів у дусі співробітництва і доброчесності та згідно з міжнародними принципами. Міністерство фінансів впевнене, що в результаті переговорів буде досягнуто взаємовигідну угоду щодо реструктуризації, яка відповідатиме цілям, погодженим у рамках програми співробітництва України з МВФ.

Міністерство фінансів також вітає заяву міністра фінансів Німеччини Вольфганга Шойбле, який заявив, що міністри фінансів країн G7 підтримують «успішне завершення реструктуризації боргу України».

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити