Заява Директора-Розпорядника МВФ Крістін Лагард щодо України

8/27/15

Пані Крістін Лагард, директор-розпорядник Міжнародного Валютного Фонду (МВФ), зробила сьогодні наступну заяву:

«Ми вітаємо сьогоднішнє погодження умов пропозиції щодо обміну боргу між урядом України та Спеціальним комітетом кредиторів, який володіє державним та гарантованим державою боргом України. Оголошені параметри угоди допоможуть відновити боргову стійкість та, разом із зусиллями влади з реформування, змістовно досягти цілей, які зазначені у програмі співробітництва України з МВФ. А саме - повне виконання угоди дозволить здобути намічене полегшення в обслуговуванні зовнішнього боргу, зменшити щорічні потреби у фінансуванні після завершення програми відповідно до домовленостей, а також чітко скерує обсяг державного боргу у напрямі скорочення. З огляду на це, дуже важливо, щоб угода здобула широку підтримку всіх задіяних власників єврооблігацій.

«Я дуже задоволена сьогоднішнім оголошенням та вітаю позитивний настрій як Спеціального комітету кредиторів, так і уряду України. Дозвольте мені привернути увагу, зокрема, до величезної роботи, виконаної Міністром фінансів та її командою для досягнення цієї угоди»


Заява Директора-Розпорядника МВФ Крістін Лагард щодо України

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити