Заява Міністерства фінансів України щодо спекуляцій навколо переговорів з Міжнародним Валютним Фондом

5/30/16

У черговий раз популістами робляться спроби зірвати переговори України з Міжнародним Валютним Фондом, використовуючи різні методи, щоб загострити соціально-політичну ситуацію в країні. Цього разу – це публікація так званого «тексту Меморандуму МВФ».

З цього приводу заявляємо:

1. Фінального тексту Меморандуму не існує. Робота над узгодженням Меморандуму ще досі триває. Уся комунікація між Урядом України та МВФ відбувається англійською мовою.
2. Фінальний узгоджений та перекладений українською мовою текст Меморандуму буде опубліковано Міністерством фінансів на офіційному сайті одразу після підписання Меморандуму, яке очікується у протягом місяця.
3. Будь-які інтерпретації так званого «тексту Меморандуму», що з’явився у мережі, не відповідають дійсності та розцінюються як спекуляції (зокрема що стосується пенсійного віку, скасування мораторію на продаж землі).
4. Уряд провів конструктивні переговори з МВФ по ключових питаннях і доклав усіх зусиль для всебічного захисту інтересів громадян України.
5. Уряд орієнтований на зміни, які в результаті покращать економічну ситуацію та забезпечать громадян можливістю отримувати гідні заробітні плати, пенсії та державні послуги.
6. І МВФ є для нас надійним партнером на цьому шляху.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити