За участі заступника Міністра фінансів з питань євроінтеграції та фінансової політики відбулась панельна дискусія щодо міжнародної фінансової підтримки України у рамках Київського міжнародного економічного форуму

10/8/15

8 жовтня, у Києві відбулася панельна дискусія за участі заступника Міністра фінансів України з питань євроінтеграції та фінансової політики Артема Шевальова в рамках Київського міжнародного економічного форуму 2015. Ключовою темою дискусії була міжнародна фінансова підтримка України і чи вона перезапустить економіку. Учасники дискусії висловили спільну думку, що кредитні кошти мають іти не лише на макроекономічну стабілізацію, але й у бік інвестування та кредитування реального сектору економіки країни.


"Міжнародна фінансова підтримка - це кредити, які потребують дисципліни, щоб їх повернути. Саме дисципліна у впровадженні реформ є рушійною силою економіки та економічного зростання". Ця думка стала ключовою у виступі Заступника Міністра фінансів Артема Шевальова під час панельної дискусії в рамках Київського міжнародного економічного форуму 2015.


Артем Шевальов впевнений: кредитні кошти з-за кордону мають бути спрямовані, зокрема, і у розвиток реального сектору економіки. «Ми маємо шукати міжнародну підтримку для українського реального сектору економіки», - підкреслив наш спікер.
Запис панельної дискусії можна подивитись за посиланням:


Довідково:Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) — постійна дискусійна платформа, учасники якої формують новітню стратегію технологічної, соціальної та економічної модернізації України, завдяки діалогу експертів, представників бізнесу та влади, імплементації кращого світового досвіду. Форум проводиться вже другий рік поспіль та цього року зібрав близько 100 відомих спікерів з різних країн світу.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити