«За рахунок проведення перевірки отримувачів соцвиплат нам вдасться заощадити на видатках держбюджету 5 млрд грн», - Міністр фінансів Наталія Яресько

12/7/15

Для зменшення витрат з держбюджету Міністерство фінансів пропонує провести верифікацію системи отримувачів соцвиплат. Про це заявила Міністр фінансів Наталія Яресько у інтерв’ю виданню «Ліга».

За словами Міністра фінансів, проведення аудиту та верифікації соціальних виплат і їх отримувачів дозволить заощадити на видатках держбюджету 5 млрд грн.

Водночас, ця перевірка сприятиме підвищенню ефективності та справедливості всієї системи соціального захисту і соціального забезпечення.

«Міністерство фінансів буде проводити перевірку права на отримання соціальної допомоги для виявлення “мертвих душ” та невідповідності критеріям отримання такої допомоги. Усунення виявлених зловживань дозволить нормалізувати систему соціального захисту населення і, водночас, зменшити витрати з держбюджету на 5 млн грн», - заявила Міністр фінансів Н.Яресько.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити