За ініціативи Міністерства фінансів відбувся Перший професійний форум аудиторів за участі заступника Міністра фінансів Олени Макеєвої

10/18/15

15 жовтня відбувся Перший професійний форум аудиторів «Європейське майбутнє ринку аудиторських послуг», ініціаторами проведення якого виступили Міністерство фінансів України спільно зі Світовим банком.


Форум був організований з метою створення комунікаційної платформи для конструктивного діалогу та більш ефективної взаємодії між регуляторами і суб’єктами ринку аудиторських послуг в Україні. Робота Форуму була побудована в рамках III секцій, кожна з яких розкрила практичні аспекти норм запропонованого Міністерством фінансів законопроекту "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність", що був розроблений за участі експертів ЄС, підтриманий Світовим банком та Єврокомісією.

Відкриваючи Форум, заступник Міністра фінансів України Олена Макеєва наголосила на необхідності впровадження європейських стандартів аудиту в Україні, передбачених в рамках асоціації України з ЄС.

«Ми прагнемо до розширення ринку аудиторських послуг, чесних, прозорих та справедливих правил гри для всіх його учасників. Кінцева мета нашої реформи - зміцнення фінансової стабільності країни, відновлення довіри суспільства до фінансових інститутів, в тому числі державних підприємств, підвищення інвестиційної привабливості України – все це стане новим поштовхом у розвитку професії», - зазначила Олена Макеєва.

Всього у Форумі взяли участь понад 600 учасників, які ділилися досвідом та думками щодо підвищення ефективності аудиторської діяльності. Зокрема, спікери детально роз’яснили та обґрунтували доречність, нагальність та актуальність реформування інституту аудиту в Україні, у той же час аудитори отримали відповіді на запитання, що були для них пересторогою в підтримці процесу запровадження цієї реформи.

Загалом, Форум відзначився активною позицією аудиторів щодо підтримки європейського вектору розвитку українського аудиту та готовністю до подальшої комунікації з метою його ефективного впровадження.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити