За ініціативи Міністерства фінансів Кабмін затвердив залучення кредиту від Туреччини

2/12/16

За ініціативи Міністерства фінансів 11 лютого Уряд затвердив постанову про залучення у Туреччини кредиту в розмірі 50 млн. дол. США.

Міністерство фінансів активно працює над зміцненням фінансової системи України, для чого залучає пільгове довгострокове фінансування та розширяє коаліцію фінансових партнерів України. В рамках цієї політики, у 2015 році було розпочато фінансово-кредитну співпрацю з Урядом Туреччини, зокрема, щодо залучення кредиту у розмірі 50 млн. дол. США.

Підписання кредитного договору між Урядами України та Турецької Республіки планується під час візиту до України Прем’єр-міністра Турецької Республіки – 15 лютого 2016 року.

Затверджена Урядом постанова «Про здійснення державних зовнішніх запозичень у 2016 році» передбачає залучення позики з терміном погашення не пізніше ніж через 5 років, за ставкою не вище 2,5 відсотків річних.

Кошти, отримані в результаті співпраці, мають бути направлені до загального фонду державного бюджету на фінансування загальних видатків.

Таким чином, після підписання договору та обміну нотами щодо набуття ним чинності для сторін, Україна отримає до Держбюджету 50 млн. дол. США, очікувано у першому - на початку другого кварталу 2016 року.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити