Вводячи адресну допомогу на рівні споживачів, ми отримуємо максимальний контроль за рівнем споживання газу в країні. Наше завдання - забезпечити повну прозорість цього процесу - Данилюк

5/11/18

Міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю виданню «РБК Україна» розповів про переговори з Міжнародним валютним фондом щодо розробки нової формули ціни на газ для населення.

Міністр підкреслив, що у МВФ розуміють, що питання ціни на газ для населення є непростим для України, і бачать, що "Нафтогаз" та Уряд України спільними зусиллями шукають оптимальне рішення. Представлений «Нафтогазом» проект передбачає диференціацію ціни на газ і введення соціального обсягу споживання, за яким населення буде платити за газ за чинною ціною, а все, що вище визначеного обсягу – за ринковою.

«Вводячи адресну допомогу на рівні споживачів, ми отримуємо максимальний контроль за рівнем споживання газу в країні. Наше завдання - забезпечити повну прозорість цього процесу таким чином, щоб ні у кого не залишалося можливостей для маніпуляцій з об'ємом споживання і грошима на субсидії», - наголосив Олександр Данилюк.

Повне інтерв’ю читайте за посиланням: goo.gl/n99v9k

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити