Відновлення довіри бізнесу – головна теза круглого столу щодо удосконалення податкової системи

9/5/16

5 вересня відбувся круглий стіл щодо удосконалення податкової системи під головуванням очільника Комітету Верховоної Ради з питань митної та податкової політики Н. Южаніної та за участі заступника Міністра фінансів Євгенія Капінуса. У заході також взяли участь народні депутати, представники ДФС, бізнесу, експертне середовище.

Головна мета заходу – обговорити ключові питання, які наразі актуальні у процесі удосконалення податкового законодавства. Зокрема, учасники виступили за продовження реформування ДФС та покращення її взаємодії з бізнесом. Важливим питання стало обговорення запровадження єдиного реєстру для відшкодування ПДВ. Цей механізм повинен працювати прозоро та справедливо. Окрім того, учасники дискутували про шляхи виведення заробітних плат з тіні.

Наразі Мінфін разом з Головою Комітету з питань митної та податкової політики Ніною Южаніною, депутатами, експертами та бізнесом завершують роботу над законопроектом щодо удосконалення податкової систем та презентуватимуть його для публічного обговорення.

«Ми вели відкритий діалог з усіма зацікавленими стейкхолдерами і намагалися врахувати всі пропозиції, які дійсно полегшують життя бізнесу та створюють умови для його розвитку. Наразі ми фіналізуємо документ і найближчим часом презентуємо остаточну версію, а потім подамо на розгляд Кабміну», - зазначив з цього приводу заступник Міністра Є. Капінус.

Мінфін вже провів ряд зустрічей з бізнесом, громадськістю та експертами та презентував робочу версію документу для коментарів та публічного обговорення. Наразі робоча група завершує опрацювання отриманих коментарів. З робочою версією можна ознайомитись тут:http://minfin.gov.ua/news/view/minfin-prezentuvav-...

© Фото журналу "Бізнес"

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити