Верховна Рада підтримала проект Держбюджету на 2018 рік в першому читанні

11/14/17

14 листопада Парламент підтримав в першому читанні проект Державного бюджету на 2018 рік, розроблений Мінфіном на основі середньострокової бюджетної резолюції. За відповідне рішення проголосували 260 народних депутатів.

Крім того, у першому читанні Верховна Рада схвалила зміни до Бюджетного та Податкового кодексів, які мають безпосередній вплив на бюджет наступного року.

Мінфін формував проект бюджету 2018 на принципах реалістичності, збалансованості, прозорості, ефективності та стратегічності. Це означає, що у проекті бюджету 2018 усі видатки підтверджені доходами. Це запорука збалансованості бюджету.

Дохідних джерел бюджету є достатньо для фінансування всіх пріоритетних потреб держави, оскільки бюджет 2018 дозволяє ефективно використовувати кошти платників податків

Під час обговорення проекту бюджету 2018 у Парламенті депутати висловили низку пропозицій до обговорення до другого читання проекту держбюджету. У двотижневий строк Мінфін підготує проект Закону про Держбюджет на 2018 рік до другого читання відповідно до Бюджетних висновків Верховної Ради та подасть його на розгляд Парламенту.

«Країна має спокійно і впевнено увійти в новий рік з прийнятим бюджетом, тому що це бюджет розвитку, де закладено тенденції зростання економіки на найближчі три роки», - зазначив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити