​Василь Шкураков призначений заступником Міністра фінансів

12/18/18

18 грудня за поданням Міністра фінансів Оксани Маркарової Уряд призначив на посаду заступника Міністра фінансів Василя Шкуракова.

На посаді заступника Міністра фінансів Василь Шкураков координуватиме питання внутрішнього боргу, державних та місцевих гарантій, а також фінансування промисловості та фіскальні ризики.

Міністерство вітає таке рішення Уряду, адже призначення нового заступника дозволить команді Мінфіну швидко реагувати на актуальні виклики та більш ефективно впроваджувати необхідні реформи в країні.

Довідково:

Василь Шкураков навчався у Харківському фінансово-економічному коледжі. Після його закінчення у 2003 році отримав ступінь бакалавра за спеціальністю «Економіка та підприємництво». В 2005 році закінчив Український державний університет економіки та фінансів, де отримав ступінь магістра за спеціальністю «Фінанси».

Протягом 2005 – 2017 рр. працював на різних посадах в Міністерстві фінансів України. У червні 2017 році звільнився за власним бажанням з посади директора Департаменту боргової політики Міністерства фінансів.

З 2017 року по грудень 2018 року працював на посаді заступника генерального директора з економіки та фінансів приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго».

18 грудня призначений заступником Міністра фінансів.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити