В рамках проекту «Підтримка реформ управління державними фінансами» відбулись навчальні поїздки представників Міністерства фінансів

11/16/15

Навчально-інформаційна поїздка на тему: «Бюджетна політика: програмно-цільовий метод бюджетування, середньострокове бюджетне планування та прогнозування, стратегічне планування і управління державним боргом»


З 18 по 24 жовтня 2015 р. група, що складалася з представників Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Рахункової палати, Адміністрації Президента України і Комітету Верховної Ради України з питань бюджету відвідала Федеральну землю Гессен, Німеччина, з метою вивчення різноманітних аспектів бюджетного циклу.

Зустрічі відбулися з усіма відповідними установами, в тому числі з Міністерством фінансів, Міністерством економіки, Бюджетним бюро Парламенту і Рахунковою палатою Гессену. Також відбулася зустріч з Федеральним агентством – установою, яка уравляє федеральним боргом Німеччини.

Під час зустрічей учасники української делегації обговорювали зі своїми колегами з Гессену, які кроки були зроблені в Гессені для впровадження програмно-цільового методу бюджетування, як середньострокове бюджетне планування та прогнозування здійснюється на практиці, а також, що було зроблено і планується зробити в Україні. Вони поділилися спільним і різним досвідом, а також заклали фундамент для подальшої співпраці.

Поїздка була частиною більш широких зусиль по впровадженню сучасної бюджетної системи в Україні.

GIZ підтримує ці зусилля в рамках свого проекту «Підтримка реформи управління державними фінансами", який реалізує за дорученням Федерального Міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Департаменту з питань міжнародного розвитку Великої Британії (DfID) з метою просування та підтримки реформи управління державними фінансами в Україні. Проект надає підтримку Міністерству фінансів України та іншим державним установам шляхом розвитку людського потенціалу, розширення професійної мережі контактів та гармонізації до кращої світової практики.Навчально-інформаційна поїздка на тему: «Реформа бухгалтерського обліку у державному секторі Гессену»


З 1 по 7 листопада 2015р. група, що складалася з чотирьох представників Управління методології бухгалтерського обліку, Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів, відвідала Федеральну землю Гессен, Німеччина, з метою вивчення різноманітних аспектів бухгалтерського обліку у державному секторі Гессену.

У рамках цієї навчально-інформаційної поїздки зустрічі відбулися з Міністерством фінансів та Рахунковою палатою Гессену. Учасники делегації відвідали також Гессенський центр компетенцій, де їм представили його завдання та організацію роботи по відношенню до нової структури управління у Вісбадені.

Під час зустрічей учасники української делегації ознайомилися, які кроки були зроблені в Гессені під час впров група, що складалася з чотирьох представників Управління методології бухгалтерського обліку, Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів, відвідала Федеральну землю Гессен, Німеччина, з метою вивчення різноманітних а

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити