Україна отримала позику від Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) для реалізації проекту «Вища освіта України»

12/19/17

19 грудня, Міністерство фінансів України та Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) підписали договір про надання Україні позики у сумі 30 мільйонів євро для реалізації проекту «Вища освіта України».

В ході підписання Міністр фінансів України Олександр Данилюк заявив: «Підвищення енергоефективності – це один з головних пріоритетів нашого Уряду, тому співпраця з нашими партнерами в цьому напрямку є стратегічно важливою для нас. Зокрема, цей проект дасть можливість застосувати сучасні енергозберігаючі технології при модернізації вищих навчальних закладів та підвищить комфорт для студентів.»

В чому суть?

Мета проекту - надання університетам – учасникам проекту допомоги в підвищенні якості їх послуг та ефективності використання енергії за рахунок різноманітних заходів і робіт, направлених на енергозбереження та оптимізацію управлінських процесів енергоспоживання.

Що це дає?

Даний проект дає змогу залучати в Україну не тільки фінансову підтримку, а і світовий досвід з покращення енергоефективності.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити