Уряд виступає за те, аби зменшити тиск на бізнес і водночас за чесну сплату податків до державної казни

9/14/16

13 вересня відбулася зустріч Прем’єр-міністра В. Гройсмана та бізнесу. У заході також взяли участь Перший віце-прем’єр С. Кубів, Міністр фінансів Олександр Данилюк, заступник Міністра фінансів Є. Капінус, Голова Комітету з питань податкової та митної політики Н. Южаніна.

Головна мета зустрічі – продовжувати традиційний діалог влади та бізнесу щодо найболючіших питань, а також сприяти вирішенню цих проблем. Наразі тиск та маніпуляції з боку ДФС залишаються найважливішим питанням для розв’язання.

"Ніхто не буде терпіти, і я як Прем`єр-міністр, знущання над підприємцями. Робіть сумлінно свою справу, дбайте про державний інтерес, але не переходьте ту межу, яка знищує український бізнес", - заявив Прем’єр-міністра В. Гройсман, звертаючись до представників контролюючих органів.

Системно та повністю ситуацію має врегулювати комплексна реформа ДФС, над якою зараз працює Міністерство фінансів, Податковий комітет Верховної Ради, та експерти. Окрім того, робоча група, до якої входять депутати, громадські експерти, бізнес, ДФС та Мінфін завершує роботу над законопроектом щодо удосконалення податкової системи. Що теж має на меті спростити життя для бізнесу та створити умови для його розвитку.

У своєму виступі заступник Міністра фінансів Євген Капінус зазначив: «Наше ключове завдання – зменшити тиск на бізнес, відновити його довіру та забезпечити максимально прозору взаємодію з державою».

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити