​Уряд ухвалив законопроекти, що забезпечать належну організацію та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/ 2018

1/17/18

17 січня Уряд ухвалив законопроекти, що забезпечать належну організацію та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018.

У чому суть?

Мінфін напрацював законопроекти, які вносять зміни до Закону “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування”, Податкового та Митного кодексів на період підготовки та проведення в Україні фіналу Ліги чемпіонів УЄФА 2018 року.

Законопроекти передбачають певні пільги в оподаткуванні та спрощення митних процедур для організаторів фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА.

Що це дає?

Це полегшить для організаторів проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2017/2018 та сприятиме позитивному іміджу України на міжнародній арені.

Що далі?

Найближчим часом законопроекти будуть внесені на розгляд Верховної Ради.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити