Уряд прийняв постанову про внесення змін до Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів

4/24/19

24 квітня 2019 року Уряд прийняв постанову про внесення змін до Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів.

Прийняті зміни мають на меті узгодити Основні засади з чинною редакцією частини третьої статті 26 Бюджетного кодексу України щодо організації і здійснення
внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів у своїх установах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління таких розпорядників бюджетних коштів.

Також уточнено період звітування Мінфіну про стан організації і здійснення внутрішнього контролю в державних органах, яке в контексті вимог Основних засад розпочнеться з 2020 року за результатами діяльності за 2019 рік.

З текстом постанови можна ознайомитись за посиланням:

Постанова Кабінету Міністрів від 24 квітня 2019 р. № 350 "Про внесення змін до Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів"Про внесення змін до Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів"Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити