Українська делегація розпочала роботу на щорічних зборах Європейського банку реконструкції та розвитку

5/10/17

Українська делегація на чолі з Міністром фінансів Олександром Данилюком розпочала роботу на двадцять шостих щорічних зборах керуючих Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР). Збори проходять з 9 по 11 травня в столиці Кіпру Нікосії.

В них беруть участь близько двох тисяч учасників. Головною темою цьогорічних зборів є «Досягнення зеленого та інклюзивного економічного зростання. Відповіді на регіональні та глобальні виклики».

В рамках цих зборів Міністр фінансів України Олександр Данилюк також зустрінеться з Президентом ЕБРР Сумою Чакрабарті, Віце-президентом ЄБРР Аленом Пилу, головним економістом ЄБРР Сергієм Гурієвим, Міністром фінансів Республіки Кіпр Харрісом Георгіадісом, представником Казначейства США Клей Бері та іншими представниками країн-членів ЄБРР.

Міністр також візьме участь у панельній дискусії «Майбутнє інвестицій в Україну», де учасники обговорюватимуть інвестиційний клімат в Україні та шляхи його покращення.

Європейський банк реконструкції та розвитку надає підтримку Україні для впровадження важливих для економіки реформ. Зараз Банк бере участь у десятках проектів в Україні. Більшість з них спрямовані на розвиток приватного сектору та інфраструктури. Загальна сума фінансування для чинних проектів складає близько 4 млрд євро.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити