Українська делегація на чолі з Міністром фінансів Наталією Яресько взяла участь в Українсько-нідерландському бізнес-форумі в Нідерландах

3/30/16

Сьогодні, 30 березня, у Нідерландах пройшов Українсько-нідерландському бізнес-форум, який зібрав представників урядів та бізнесу обох країн. Українська делегація на чолі з Міністром фінансів Наталією Яресько була представлена у складі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, заступника Глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа, Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юлії Ковалів, заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської, заступника Міністра інфраструктури України Юрія Васькова та інших.

Нідерланди є де-факто найбільшим прямим іноземним інвестором в Україні. Більш ніж 350 голландських компаній працюють, інвестують та продають товари в Україні, цим створюють робочі місця та сприяють розвитку української економіки.

Сьогодні майже 300 представників бізнесу та урядів зібрались разом, щоб обговорити подальшу двосторонню співпрацю та можливості для інвестицій в Україну, зокрема у сфери енергоефективності, транспорту та інфраструктури, IT та інжинірингу, а також в агропромисловий сектор.

Голландські учасники панельних дискусій висловили готовність інвестувати в Україну, а українські представники, зі свого боку, одностайно висловили цілковиту готовність надавати допомогу та сприяти залученню нових голландських компаній в Україну. Ті голландські учасники, які вже мають досвід ведення бізнесу в Україні заохотили своїх колег інвестувати в Україну та створювати нові робочі місця.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити