Україна та Йорданія розглянуть можливість проведення засідання Спільної українсько-йорданської комісії з торговельно-економічного співробітництва у Києві

5/8/18

8 травня в рамках робочого візиту до Йорданії Міністр фінансів Олександр Данилюк зустрівся з Міністром промисловості, торгівлі та постачання Йорданії, Співголовою українсько-йорданської комісії з торговельно-економічного співробітництва Ярубом Кудою.

Ключовими питаннями зустрічі стали економічна ситуація в Україні та Йорданії та розвиток двосторонньої торгівлі між країнами.

На зустрічі також порушили питання співробітництва між Україною та Йорданією в економічній сфері та стан співпраці нашої держави з Міжнародним валютним фондом.

Олександр Данилюк та Яруб Куда домовились у жовтні розглянути можливість проведення засідання Спільної українсько-йорданської комісії з торговельно-економічного співробітництва у Києві для поглиблення співпраці між двома країнами.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити