Україна і Боснія та Герцеговина посилять співпрацю у митній сфері. За пропозицією Мінфіну, сьогодні на своєму засіданні Кабінет Міністрів схвалив проект міжурядової Угоди з Боснією та Герцеговиною про взаємну допомогу у митній справі, та уповноважив Голову ДФС Романа Насірова підписати її.

Мета даної угоди – налагодити двостороннє співробітництво між митними адміністраціями України та Боснії і Герцеговини, та надавати взаємну адміністративну допомогу для припинення протиправних дій, які завдають шкоди економічним інтересам обох країн.

Зокрема, проект Угоди регламентує дії митних адміністрацій України та Боснії та Герцеговини у разі отримання запиту на взаємну допомогу або за власною ініціативою; визначає порядок надання та виконання таких запитів, порядку передання та використання митних документів тощо.

Ухвалення цієї Угоди дозволить Україні покращити співпрацю її митних органів з міжнародними колегами, і, таким чином, посилить можливості для боротьби з контрабандою та корупцією на митниці та підвищить ефективність її роботи.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити