Україна підписала кредитну угоду з Туреччиною щодо залучення позики обсягом 50 млн. дол. США

2/15/16

Сьогодні, 15 лютого, Міністр фінансів Наталія Яресько взяла участь у церемонії підписання кредитної угоди щодо залучення 50 млн дол між Урядами України та Туреччини. Угоду було підписано Прем’єр-мінстром України Аресенієм Яценюком з Прем’єр-міністром Туреччини Ахметом Давутоглу.

Міністерство фінансів активно працює над зміцненням фінансової системи України, для чого залучає пільгове довгострокове фінансування та розширює міжнародну фінансову коаліцію України. В рамках цієї політики, у 2015 році було розпочато фінансово-кредитну співпрацю з Урядом Туреччини, зокрема, щодо залучення кредиту у розмірі 50 млн. дол. США.

Кошти, отримані в результаті співпраці, будуть направлені до загального фонду державного бюджету на фінансування загальних видатків. В результаті підписання кредитного договору, Україна отримає до Держбюджету 50 млн. дол. США, очікувано у першому - на початку другого кварталу 2016 року.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити