Україна отримала другий транш фінансової допомоги ЄС у сумі 55 млн євро

12/22/16

Україна отримала другий транш фінансової допомоги ЄС у сумі 55 млн євро

Україна отримала другий транш фінансової допомоги ЄС у сумі 55,125 млн. євро згідно Угоди про фінансування, укладеної між Урядом України та Європейською Комісією у 2014 році.

Чому це важливо?

- Дана допомога - це визнання реформ з боку ЄС.

- Зазначені безоплатні та безповоротні ресурси було надано Україні за результатами проведення Європейською Комісією оцінки впровадження Україною реформ у сферах боротьби з корупцією, поліпшення системи державних закупівель, покрашення прозорості та підзвітності у сфері управління державними фінансами, реформи сфери державного управління, реформування системи надання адміністративних послуг, впровадження конституційної реформи і гармонізації виборчого законодавства та законодавства щодо фінансування політичних партій.

Що це дає?

- Еквівалент зазначених коштів у національній валюті, як і кошти першого траншу, спрямовується на фінансування видатків загального фонду державного бюджету України.
- Отримання зазначеної фінансової допомоги ЄС є черговим кроком у напрямі поглиблення співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

Довідково:

- Це другий і заключний транш, що надається в рамках вказаного міжнародного договору з ЄС.

- Перший транш у сумі 250 млн. євро було отримано Україною у липні 2014 року.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити