Україна отримала 250 млн євро макрофінансової допомоги від ЄС

4/21/15

В рамках фінансового співробітництва між Україною та Європейським Союзом Україна отримала кредит у сумі 250 млн. євро (четвертий транш макрофінансової допомоги ЄС – І).

Зазначені кредитні ресурси було надано в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором і Кредитної угоди між Україною як позичальником, Національним банком України як агентом позичальника та Європейським Союзом як кредитором щодо надання Україні макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі до 610 мільйонів євро”, укладених 16 квітня 2013 року та ратифікованих Верховною Радою України Законом України від 4 березня 2014 року № 848-VII.

В рамках зазначених договорів Україною вже було отримано 100 млн. євро у травні та 260 млн. євро у листопаді 2014 року.

Крім того, у червні та грудні минулого року було отримано два транші кредиту по 500 млн. євро кожний в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Україною як позичальником та Європейським Союзом як кредитором і Кредитної угоди між Україною як позичальником, Національним банком України як агентом позичальника та Європейським Союзом як кредитором щодо отримання Україною макрофінансової допомоги Європейського Союзу у сумі до 1 мільярда євро”, укладених 13 травня 2014 року та ратифікованих Верховною Радою України Законом України від 20 травня 2014 року № 1277-VII.

Отримання макрофінансової допомоги ЄС у вигляді кредитних ресурсів є черговим кроком у напрямі поглиблення співробітництва між Україною та Європейським Союзом.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити