Україна отримає від Норвегії $ 26,3 млн для підтримки бюджету

5/12/15

Україна отримає від Королівства Норвегія грант в обсязі $26,3 млн на загальну бюджетну підтримку. 12 травня 2015 в Києві Міністр фінансів України Наталія Яресько та Міністр закордонних справ Норвегії Бьорге Бренде підписали Доповнення до Угоди між Урядом України та Урядом Королівства Норвегія про підтримку Державного бюджету України (від 18 листопада 2014 року), що дозволить Україні отримати ці грантові кошти.Грант з боку Уряду Королівства Норвегії буде надано в рамках більш широкого пакету фінансової підтримки України з боку її двосторонніх та багатосторонніх партнерів, що було «розблоковано» завдяки початку роботи нової кредитної програми Механізму Розширеного Фінансування між Україною та МВФ (EEFIMF).

Підписання Доповнення до Угоди надасть можливість збільшити обсяг гранту на підтримку Державного бюджету України з боку Уряду Королівства Норвегія до 200 млн. норвезьких крон (еквівалент $26,3 млн.) зі 100 млн норвезьких крон, про які було домовлено у листопаді 2014 року. Надання цього гранту сприятиме відновленню макроекономічної стабільності та підтримці адміністративних реформ в Україні.


«Надання цієї підтримки – ще один доказ того, що світ розуміє, що Україна стала на шлях реформ і змін, і впевнено крокує цим шляхом. І підтримка, яку нам надають наші міжнародні партнери, вселяє в нас впевненість і підтримує нас у нашій розбудові нової України, - сказала під час церемонії підписання Додаткової Угоди Міністр фінансів України Наталія Яресько. Ця підтримка з боку Уряду Норвегії дозволить посилити фінансову стійкість державного бюджету.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити