Сьогодні, 23 травня, за ініціативою Міністерства фінансів було підписано міжурядову Угоду про взаємну допомогу між митними адміністраціями України та США. Підписання Угоди відбулось за участі Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, Міністра фінансів Олександра Данилюка та Голови ДФС Романа Насірова - з української сторони, а також Посла США в Україні Джеффрі Пайєта та Спеціального Уповноваженого з питань захисту митниці та кордону США Роберта Джиля Керліковське - зі сторони США.

Міністерство фінансів спільно з Урядом продовжують працювати над системним реформуванням митниці. Одним із напрямків цієї реформи є вдосконалення митних відносин з іншими державами та їх адаптація до вимог Європейського Союзу. З цією метою Мінфін ініціював підписання міжурядової Угоди з США про взаємну допомогу у митній сфері, що спрямована на посилення співпраці між країнами у протидії контрабанді та митним правопорушенням.

Міністр фінансів Олександр Данилюк підкреслив, що підписання угоди дасть можливість налагодити двостороннє співробітництво між митними адміністраціями України та США, та надавати взаємну адміністративну допомогу для попередження та припинення протиправних дій, які завдають шкоди економічним інтересам обох країн.

«Ця угода є черговим кроком в рамках системного реформування митниці. Саме системні рішення дозволять нам реалізувати безповоротні зміни в митній сфері, серед яких, перш за все, боротьба з корупцією на митниці», – наголосив Міністр фінансів.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити