Міністерство фінансів України оголосило про прайсинг нових єврооблігацій

10/26/18

ЦЕ ОГОЛОШЕННЯ НЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ТА ЙОГО КОПІЇ НЕ МОЖУТЬ РОЗПОВСЮДЖУВАТИСЯ У СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ, КАНАДІ, АВСТРАЛІЇ АБО ЯПОНІЇ, АБО БУТИ ВІДПРАВЛЕНІ У СПОЛУЧЕНІ ШТАТИ, КАНАДУ, АВСТРАЛІЮ ТА ЯПОНІЮ.

Україна оголосила про прайсинг двох нових випусків єврооблігацій: на суму 750 000 000 доларів США з кінцевим строком погашення 1 лютого 2024 року та на 1 250 000 000 доларів США зі строком погашення 1 листопада 2028 року.

На 5-річні облігації будуть нараховуватися проценти за ставкою 8,994% річних, на 10-річні – 9,750%.

Очікується, що новому випуску буде присвоєний рейтинг не нижче B- рейтинговим агентством Standard & Poor’s та B- рейтинговим агентством Fitch.

В процесі збору заявок на придбання цінних паперів близько 390 інвесторів виразили зацікавленість у придбанні нових українських цінних паперів на суму 4,9 млрд. дол. США.

Розрахунки за новим випуском мають відбутися 1 листопада 2018 року.

Залучені кошти підуть на фінансування дефіциту бюджету, а також на виплату короткострокових облігацій зовнішніх державних позик з терміном погашення у лютому 2019 року на 725 млн. доларів США.

В.о. міністра фінансів України Оксана Маркарова: «Ми вдячні іноземним партнерам, які сьогодні, незважаючи на складну ситуацію на міжнародних ринках капіталу, в черговий раз продемонстрували свою віру в Україну і підтримку тих реформ, які здійснюють Уряд, Президент та Верховна Рада. Ми впевнені, що після прийняття реалістичного бюджету на 2019 рік та старту нової програми з МВФ Україна матиме сильні позиції, які дозволять нам вчасно виконувати всі зобов’язання перед інвесторами і кредиторами».

BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs та J.P. Morgan виступили організаторами транзакції.

Зазначені у цьому прес-релізі цінні папери не можна продавати у Сполучених Штатах Америки, якщо вони не зареєстровані або не звільнені від реєстрації відповідно до Закону США про цінні папери 1933 року, зі змінами. Україна, в особі Міністра фінансів України, що діє за дорученням Кабінету Міністрів України, не має наміру реєструвати будь-які цінні папери у Сполучених Штатах Америки, або здійснювати публічну пропозицію цінних паперів у Сполучених Штатах Америки.

Цей прес-реліз не є рекламою цінних паперів в Україні та не становить пропозицію або пропозицію участі або заохочення до такого обігу, розповсюдження, продажу, купівлі, або іншої передачі цінних паперів на території України. Цей реліз не призначений для публічного розповсюдження в Україні, або в Україну і не повинен публічно розповсюджуватися в Україні, або в Україну.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити