У конкурсі на керівника Державної податкової служби переміг Сергій Верланов

4/23/19

23 квітня пройшов заключний етап конкурсного відбору на очільника Державної податкової служби України, який проводила Комісія вищого корпусу державної служби.

Трійка фіналістів у прямому ефірі представила членам Комісії свою програму розвитку Служби у вигляді презентації, а потім протягом години кожен із претендентів відповідав на запитання представників бізнесу, народних депутатів, експертів та членів Комісіі, демонструючи фахові знання, лідерські якості, організаційні навички та стресостійкість.

Заступник Міністра фінансів Сергій Верланов отримав сумарно 16,45 балів, заступник Міністра юстиції з питань європейської інтеграції Сергій Петухов – 13,54 бала, виконавчий директор ТОВ "Стандарт-аудит" Дмитро Олексієнко не набрав балів, достатніх для рейтингового оцінювання.

оловними цілями реформування Державної податкової служби стануть забезпечення прав і прозорості правил гри для платників податків. Це справедливі і відкриті правила для всіх, сервісна функція, демілітаризація служби – позбавлення правоохоронної функції, яку зараз виконує податкова міліція, - підкреслив заступник Міністра фінансів Сергій Верланов. - Своїм наступним кроком бачу роботу з наповнення дохідної частини, зменшення частки тіньової економіки. Донесення до громадян України, до платників податків, меседжу про те, що платити податки є почесно. Це легко, це правильно. Показувати, разом з іншими органами державної влади, на що вони витрачаються і, таким чином, будувати новий консенсус в українському суспільстві".

За результатами оцінювання кандидатів Комісія рекомендувала Кабінету Міністрів України призначити Сергія Верланова Головою Державної податкової служби України.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити