Текст документу: "Деякі питання вчинення у 2015 році правочинів з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом "

8/27/15

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 серпня 2015 р. № 859-р

Київ


Деякі питання вчинення у 2015 році правочинів
з державним боргом за державними зовнішніми
запозиченнями та гарантованим державою боргом


1. Схвалити попередні умови вчинення у 2015 році правочинів з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом згідно з додатком 1 за переліком зовнішніх боргових зобов’язань, щодо яких вчинятимуться правочини стосовно зміни умов запозичень, зазначеним у додатку 2.

2. Уповноважити Міністра фінансів Яресько Наталію підписати попередні умови, схвалені пунктом 1 цього розпорядження, і підписувати інші документи, необхідні для виконання зазначених попередніх умов.

3. Міністерству фінансів, Міністерству юстиції та Державній фіскальній службі подати в установленому порядку Кабінетові Міністрів України проекти законодавчих актів щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України “Про цінні папери та фондовий ринок”, необхідних для вчинення правочинів з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом.

Прем’єр-міністр України
А. ЯЦЕНЮК


Додаток до розпорядження КМУ

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити