Світовий Банк надасть «Укрексімбанку» кредит на суму 150 млн. доларів США

5/3/17

2 травня Рада Світового банку схвалила рішення надати «Укрексімбанку» кредит на суму 150 млн. доларів в рамках Проекту доступу до довготермінового фінансування.

В чому суть?

Метою Проекту доступу до довготермінового фінансування є поліпшення доступу українських експортно-орієнтованих малих і середніх підприємств до дифіцитного на ринку довгострокового ресурсу для фінансування інвестицій та обігового капіталу. Проект відповідає Стратегії партнерства Світового банку з Україною на період 2012-2017 років. Проект підтримує напрямок «Розширення доступу до середньо - та довгострокового фінансування експорту». Кредит від Світового банку буде надано «Укрексімбанку». Далі «Укрексімбанк» видасть кредити іншим українським банкам, а ті, в свою чергу, профінансують українські малі і середні підприємства, які візьмуть участь у проекті.

Що це дає?

Доступ українських малих і середніх підприємств до довгострокового фінансування дасть їм змогу повністю розкрити бізнес-потенціал. А це в свою чергу дасть поштовх для зростання українського експорту та росту економіки.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити