​Світовий банк дасть Україні гарантію на $750 млн

12/18/18

18 грудня Рада Директорів Світового Банку вирішила надати Україні фінансову гарантію на суму 750 млн. дол. США.

Вона діятиме 10 років і дасть змогу Україні залучити міжнародне фінансування на більш сприятливих умовах, ніж при самостійному запозиченні коштів з ринку.
Гарантія Світового банку підтримає Україну в реалізації реформ, зокрема, у фінансовому секторі і управлінні державними банками, а також забезпечить їх подальше впровадження.

«Це рішення є результатом багатомісячної роботи всього Уряду і ми можемо сказати, що впевнено дивимося у 2019 рік. Кошти, які ми отримаємо, підуть безпосередньо в державний бюджет, частина – в цьому році, частина – в наступному, на пікові виплати за боргами. Співпраця з нашими міжнародними партнерами дозволить нам пройти цей рік впевнено і далі фінансувати всі реформи», - сказала Міністр фінансів України Оксана Маркарова.

Гарантія на політику розвитку (PBG) - фінансовий інструмент Світового банку, який може бути використаний урядом країни тільки для отримання бюджетної підтримки за результатами впровадження програм стратегічних та інституційних реформ.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити