Спростування повідомлень ЗМІ про участь України в міжнародних судових справах, ініційованих ПАТ КБ «ПриватБанк»

3/14/17

Останнім часом у деяких ЗМІ поширюється неправдива інформація із посиланням на слова Міністра фінансів Олександра Данилюка щодо активного залучення України до міжнародних судових справ, ініційованих ПАТ КБ «ПриватБанк» проти Російської Федерації щодо відшкодування збитків від втрати банківського бізнесу та активів внаслідок незаконної анексії Криму.

Дана інформація не відповідає дійсності. Держава Україна не бере участі у справі за позовом ПАТ КБ «ПриватБанк» та ТОВ «Фінансова компанія «Фінілон» проти Російської Федерації. Позовна заява була ініційована позивачами відповідно до Арбітражного регламенту Комісії ООН з права міжнародної торгівлі ("ЮНСІТРАЛ") стосовно порушення їх прав, передбачених Угодою між Кабінетом Міністрів України і Урядом Російської Федерації про заохочення та взаємний захист інвестицій від 27 листопада 1998 року, щодо їх інвестицій у банківську мережу на Кримському півострові.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити