Щодо набуття кваліфікованої участі в АТ “ПриватБанк” (Латвія)

8/16/17

Європейський Центральний Банк (ЄЦБ) дав згоду на набуття державою Україна в особі Міністерства фінансів кваліфікованої участі в АТ “ПриватБанк” (Латвія).

Набуття кваліфікованої участі є результатом придбання державою Україна ПАТ КБ “ПриватБанк” (Україна), який є найбільшим прямим акціонером в АТ “ПриватБанк” (Латвія) з часткою 46,54%.

Комісією ринку фінансів і капіталу Латвії та ЄЦБ було проведено оцінку відповідності ПАТ КБ “ПриватБанк” (Україна) критеріям, що визначені в статті 23(1) Директиви ЄС щодо вимог до капіталу IV (CRD IV), та положенням “Спільних рекомендацій щодо кваліфікованої участі”.

За результатами цієї оцінки ЄЦБ було прийнято рішення про надання згоди про набуття державою Україна в особі Міністерства фінансів кваліфікованої участі в АТ “ПриватБанк” (Латвія).

Міністерство фінансів високо цінує внесок колег з Комісії ринку фінансів і капіталу Латвії у завершення процесу оформлення кваліфікованої участі та очікує на продовження плідної співпраці.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити