Сергій Верланов розпочав роботу на Щорічному форумі ОЕСР «Тиждень Євразії»

11/19/18

Заступник Міністра фінансів України Сергій Верланов у складі української делегації розпочав роботу на форумі Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) «Тиждень Євразії», що проходить у Парижі з 19 по 21 листопада.

«Підбиваємо підсумки, створюємо майбутнє» - такий девіз цьогорічного Форуму ОЕСР «Тиждень Євразії». Форум об’єднує політиків, експертів, представників міжнародних і регіональних організацій, громадянського суспільства та бізнесу для обговорення соціально-економічних проблем регіону та зміцнення відносин між країнами. Цього року головою темою заходу стане сприяння конкурентоспроможності малого і середнього підприємництва в регіоні.

Тиждень Євразії в ОЕСР включатиме Міністерську панель та експертні оцінки України, Азербайджану, Афганістану, Грузії та Казахстану в рамках Круглого столу з питань конкурентоспроможності в Євразії. Також проводитимуться спеціальні сесії з питань регіональної економічної інтеграції та політики щодо сприяння гендерної рівності.

В ході робочої поїздки заступник Міністра фінансів Сергій Верланов проведе двосторонні зустрічі з міжнародними партнерами та виступить спікером у круглому столі, присвяченому Україні.

Більш докладно про Форум ОЕСР – за посиланням: https://bit.ly/2gfICFQ

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити