Угода між Укргазбанком та МФК - це черговий крок для посилення економічного зростання України та підвищення інвестиційної привабливості банку - Олександр Данилюк

4/21/18

21 квітня Міністр фінансів України Олександр Данилюк у Вашингтоні взяв участь у підписанні договору між АБ Укргазбанком та Міжнародною фінансовою корпорацією (МФК), який передбачає надання АБ Укргазбанку консультативних послуг з метою зміцнення потенціалу банку у сфері обслуговування підприємств малого та середнього бізнесу та перетворення його на лідера у сфері банківських послуг для МСБ.

Під час зустрічі сторони дійшли згоди, що МСБ є запорукою економічного зростання країни. Наприклад, у Західній Європі на МСБ припадає 99% усіх підприємств, а завдяки їхній діяльності було створено близько 85% нових робочих місць. Тому якісне банківське обслуговування клієнтів МСБ та доступне фінансування є важливим підгрунттям їх розвитку.

«Сьогодні ми зробили ще один крок для підготовки Укргазбанку до приватизації та підвищення його інвестиційної привабливості. Розвиток малого та середнього бізнесу є ключовим для впровадження інновацій, створення робочих місць та економічного зростання в України. Я радий бачити, що Укргазбанк, який перетворився на провідний екобанк в Україні, концентрується також на проектах середнього та малого бізнесу». - підкреслив Олександр Данилюк в ході церемонії підписання.

Довідково:

АБ Укргазбанк - це універсальна динамічна фінансова установа, яка надає як традиційні, так і унікальні інноваційні банківські послуги. Банк працює з корпоративним, середнім і малим бізнесом, а також з фізичними особами. Укргазбанк входить до топ-5 українських банків за обсягом активів. 94,94% статутного капіталу Банку належить державі в особі Міністерства фінансів України. За 24 роки своєї діяльності Укргазбанк завоював довіру тисяч роздрібних і корпоративних клієнтів. Банк продовжує демонструвати стабільну динаміку зростання клієнтської бази, яка становить майже 1 мільйон. Укргазбанк на сьогодні є лідером «зеленого» фінансування в Україні. 11 листопада Міністерство фінансів України, Міжнародна фінансова корпорація, член Групи Світового банку, та АБ Укргазбанк підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо підтримки приватизації (продажу) АБ Укргазбанк.

МФК - це член Групи Світового банку, який є найбільшим глобальним інститутом розвитку, що фокусується на приватному секторі країн, ринки яких розвиваються. Працюючи з понад 2000 компаній в усьому світі, Корпорація використовує капітал, експертизу та вплив, щоб розбудовувати ринки та створювати можливості в найрізноманітніших частинах світу. У 2017 фінансовому році обсяг довгострокових інвестицій МФК у країнах, що розвиваються, досяг рекордної суми $19,3 млрд.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити