Результати засідання Комісії з відбору та оцінки функціонування первинних дилерів на ринку державних цінних паперів

7/14/17

Міністерство фінансів України повідомляє, що за результатами засідання Комісії з відбору та оцінки функціонування первинних дилерів, яке відбулося 14 липня 2017 року, було відібрано ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК», якому надано право підписати договір з Міністерством фінансів України з метою набуття статусу первинного дилера на ринку державних цінних паперів.

Прийнято рішення щодо розірвання договорів про співпрацю на ринку державних цінних паперів з ПАТ «Діамантбанк», ПУАТ «ФІДОБАНК» та ПАТ «ІНГ Банк Україна» за невиконання вимог щодо забезпечення купівлі облігацій внутрішньої державної позики при їх розміщенні в обсязі не менше ніж 3 % загального обсягу їх розміщення.

Первинним дилерам ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «Універсал Банк», АТ «Укрексімбанк» направлені листи із застереженням про можливість розірвання договору про співпрацю на ринку державних цінних паперів у разі подальшого невиконання взятих на себе зобов’язання щодо купівлі під час розміщення облігацій внутрішньої державної позики на рівні 3 % загального випуску протягом півріччя.

Рейтинг первинних дилерів Міністерства фінансів за 1 півріччя 2017 р. (за обсягами придбання ОВДП)


1АТ "ОТП Банк"
2АБ "Укргазбанк"
3АТ "Ощадбанк"
4ПАТ "Сітібанк"
5ПАТ "ПУМБ"
6АТ "Райффайзен Банк Аваль"
7АТ "УкрСиббанк"
8ПАТ "Укрсоцбанк"
9ПАТ "Універсал Банк"
10АТ "Укрексімбанк"
11ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити