Відповідно до пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 22.09.2016 № 662 «Деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ» (далі – Постанова) та офіційного повідомлення на сайті Мінфіну 11 січня 2017 року відбулося засідання конкурсної комісії з відбору банків, через які здійснюватиметься виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ (далі – Комісія).

Водночас, згідно з пунктом 13 Порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2001 р. № 1231, інформація про результати конкурсу протягом десяти робочих днів з дати визначення переможців конкурсу розміщується на офіційному веб-сайті Мінфіну.

При цьому слід зазначити, що Міністерство фінансів було поінформовано, що постановою Окружного адміністративного суду м. Києва від 11.01.2017 № 826/16693/16 визнано незаконною та нечинною постанову Кабінету Міністрів України від 22.09.2016 № 662 «Деякі питання виплати пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ» в частині внесення змін та викладення в новій редакції абзацу першого пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 26.09.2001 № 1231 «Про затвердження Порядку проведення конкурсного відбору банків, через які здійснюється виплата пенсій, грошової допомоги та заробітної плати працівникам бюджетних установ»:

«3. До участі в конкурсі допускаються банки, що мають активи, частка яких становить не менш як 1 відсоток активів банківської системи або контрольний пакет акцій яких належить міжнародним фінансовим та банківським установам, які мають міжнародний рейтинг інвестиційного класу від міжнародно визнаних рейтингових агенцій або у яких держава володіє часткою понад 75 відсотків…».

Таким чином, відповідне рішення Комісії може бути опубліковане після набрання зазначеною постановою суду законної сили.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити