Радником Міністра фінансів призначено банківського спеціаліста з Японії Масару Танака

1/22/16

Радником Міністра фінансів Наталії Яресько призначено банківського спеціаліста з Японії пана Масару Танака. Під час перебування в Україні, пан Танака буде консультувати Міністерство фінансів щодо посилення та реструктуризації банківського сектору.

З метою використання найкращого міжнародного досвіду в реалізації реформ та стимулюванні інвестицій, економічного зростання та створення нових робочих місць, Міністерство фінансів продовжує залучати до співпраці відомих міжнародних експертів. Зокрема, до команди Мінфіну в статусі радників Міністра та радників заступників Міністра вже приєднались колишній заступник прем'єр-міністра, міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, міжнародні економісти та експерти Кріс Вейлс і Роберт Конрад, відомий американський економіст Артур Лаффер. В січні до команди приєднався японський спеціаліст з банківських питань п.Масару Танака.

Пан Масару Танака є фахівцем зі значним, - майже 30 років, - досвідом роботи на керівних посадах в Банку Японії. Свого часу він також був радником Голови Центрального банку Об’єднаних Арабських Еміратів та радником від Міжнародного валютного фонду в Центральному банку Республіки Союзу М'янми. До України пан Масару Танака прибув в рамках двосторонньої угоди між Україною та Японією про технічне співробітництво та за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити