Радник Міністра з банківських питань розповів про аспекти розвитку банківської системи в Україні

2/17/16

17 лютого 2016 року, радник Міністра фінансів з банківських питань Юрій Блащук взяв участь в засіданні «Клубу Банкірів» організованого Міжнародним Трейд-клубом в Україні. В ході зустрічі, учасники обговорили питання стабільності банківської системи та можливості на ринку кредитування в Україні.

Серед членів клубу, що взяли участь в засіданні, були представники керівників і співробітники відділів з торговельно-економічних питань з 29 країн світу.

Під час свого виступу, Юрій Блащук розповів про деякі аспекти розвитку банківської системи в середньостроковій перспективі та вплив на неї стратегії розвитку державних банків, що була презентована Міністерством фінансів та ухвалена Кабінетом міністрів на початку лютого. Також пан Блащук окреслив, які кроки здійснює Міністерство фінансів задля детенізації економіки, що, в свою чергу, має допомогти якісно покращити структуру грошової маси.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити