Прибуток державних банків в першому кварталі склав 8,1 млрд грн

5/23/19

Мінфін продовжує регулярне та детальне звітування щодо діяльності банків державного сектору (АТ КБ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк»).

За підсумками І кварталу поточного року банки державного сектору були прибутковими. Сумарно їх чистий прибуток (після оподаткування) склав 8,1 млрд грн (прибуток усього банківського сектору 12,9 млрд грн).

У І кварталі продовжилась тенденція зростання обсягу кредитів фізичних осіб, який збільшився на 2,4 млрд грн, або на 5%. При цьому обсяг кредитів юридичних осіб скоротився на 7,1 млрд грн, або на 4%.

Спостерігалось зростання і коштів клієнтів. Так, кошти фізичних осіб за звітний період зросли на 3,4 млрд грн (1%), кошти суб’єктів господарювання та небанківських фінансових установ на 2,4 млрд грн (1%).

Звертаємо увагу, що інформація на 01.01.2019 надана з урахуванням проведених банками коригуючих проводок за підсумками річної фінансової звітності.

Завантажити:

- Звітність щодо діяльності державних банків (АТ КБ «Приватбанк», АБ «Укргазбанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Ощадбанк»)

- Звітність АТ КБ «Приватбанк»

- Звітність АБ «Укргазбанк»

- Звітність АТ «Укрексімбанк»

- Звітність АТ «Ощадбанк»


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити