Промова Міністра фінансів Наталії Яресько на презентації проекту верифікації 1 березня 2016 року

3/1/16

Виступ Міністра фінансів Наталії Яресько на презентації проекту верифікації 1 березня 2016 року


Доброго дня, шановні громадяни, журналісти, представники неурядових організацій!


Ми запросили вас сьогодні, щоб детально розповісти про процес верифікації соціальних виплат, який в минулому році було ініційовано Міністерством фінансів та який зараз – після ухвалення всіх необхідних змін до законодавства та нормативних актів – ми маємо можливість нарешті розпочати.
Хочу звернути Вашу увагу, що ми не говоримо про те, що було зроблено у питанні перевірки ефективності державних видатків до сьогоднішнього дня. Кожне Міністерство на постійній основі має перевіряти коректність та відповідність видатків, які воно здійснює. Саме цим, наприклад, наразі займається Міністерство соціальної політики, яке перевіряє коректність надання соціальної допомоги частині її отримувачів.
Проте ми просимо не плутати цей процес з будь-якими процесами, що відбувалися раніше. Зараз Міністерство фінансів розпочинає зовсім новий процес.

Чому ми це робимо?

По-перше, це соціальна справедливість. Сьогодні Україна має обмежений фінансовий ресурс і має дуже чітко використовувати цей ресурс саме на підтримку тих громадян, які дійсно потребують такої підтримки. Якщо ж ми використовуємо обмежений ресурс не для справжніх людей, які не мають справжніх потреби - це не справедливо. Наша мета - не є зменшення видатків, а навпаки збільшення їх ефективності та адресності.

Друге - це справедливість у розподілі податків. З урахуванням видатків Пенсійного фонду, у 2016 році держава витратить 356 млрд грн за всіма програмами соціальної допомоги. Це ті кошти, що сплачують одні платники податків і які спрямовуються на виплати чи підтримку іншим. В той же час, здійснюючи такі виплати, ми не маємо жодної гарантії, що всі ці кошти отримують справжні громадяни, справжні пенсіонери, справжні переселенці…. Ще жодного разу за часів незалежності Україні не проводилося системної, комплексної перевірки наявності «мертвих душ» чи шахраїв серед отримувачів пенсій та соціальної допомоги.

Водночас, згідно з досвідом таких перевірок, проведених в інших країнах, «не за призначенням» може використовуватися значна частина (до 30%) коштів.
Третє - це потенційна економія державних видатків, які в майбутньому ми зможемо використовувати на потреби країни та, перш за все, на підтримку тих громадянам, які її потребують. За нашими оцінками, завдяки верифікації потенційна економія для бюджету у 2016 році може скласти щонайменше 5 млрд. грн.

Окрім того, говорячи про верифікацію, я б хотіла, щоб ми всі з вами чітко розуміли кілька важливих моментів:

Перший. Верифікація – це в жодному випадку не скасування соцвиплат. Вона ніяк не загрожує чесним громадянам. Наша мета – лише виявити шахраїв, та тих, хто явно не має права на отримання допомоги.

Друге. Верифікація не спричинятиме жодного дискомфорту для громадян. Процес верифікації передбачає виключно аналіз даних, отриманий з офіційних джерел. В рамках цього процесу ми просто зберемо значний обсяг даних, проаналізуємо його, і у разі, якщо побачимо неспівпадіння даних - повідомимо про це профільні міністерства, що здійснюють виплати.

Чесні громадяни можуть навіть «не помітити» цього процесу. Єдині, хто справді «відчує» її результати - це шахраї, що незаконно отримують бюджетні кошти (адже верифікація дозволить виявити та припинити такі виплати), та бюджет, який перестане витрачати кошти платників податків на такі виплати.

Чому я можу так говорити? У минулому році Міністерство фінансів вже провело пілотний проект з верифікації щодо переселенців-одержувачів соціальної допомоги. Детальніше про результати пілотного проекту будуть говорити мої колеги. Я ж лише зауважу, що цей проект дозволив зберегти для країни близько 1 млрд гривень на рік, що мали іти на допомогу переселенцям, але розкрадалися через схеми по створенню на папері фальшивих отримувачів підтримки. Зокрема, ми знайшли 1180 осіб - отримувачів допомоги, але їм за паспортом було від 100 до 120 років, що навряд чи є реалістичною цифрою для будь-якої країни. Водночас, справжні переселенці, які законно отримують допомогу, навіть не помітили перевірки. В минулому році ніхто в Україні не чув про проведену верифікацію переселенців - у суспільстві і серед самих громадян, що були змушені виїхати до інших регіонів з зони бойових дій, не було жодного негативу з цього приводу.

Третє. Верифікація не передбачає штрафів.

Четверте. Важливо розуміти, чому комплексну верифікацію проводитиме саме Мінфін.

Саме Міністерство фінансів є органом, що відповідає за дохідну та видаткову частину бюджету. Саме Мінфін є найбільш зацікавленим держорганом в ефективному використанні коштів платників податків, що допоможе збільшити фінансування по тих видатках, який справді потребує наша країна. Нарешті, завдяки інтеграції значного обсягу даних з різних джерел, Міністерство фінансів зможе максимально чітко виявляти порушників і попередити подальше отримання ними допомоги.

Підсумовуючи, хочу ще раз наголосити на ключовому завданні верифікації – допомогти виявити серед отримувачів соціальних виплат шахраїв та «мертві душі», і тим самим значно підтримати ефективність використання коштів платників податків, що наповнюють бюджет.

Ми зробимо все, що від нас залежить, аби проводячи цей, надзвичайно важливий для країни процес, не давати приводів для нервування серед громадян. Ми готові активно спілкуватися та відповідати на всі ваші питання. Ми вже активно спілкуємося з різними зацікавленими сторонами, такими як громадські організації та банки, та будемо продовжувати це спілкування протягом всього процесу верифікації. Ми віримо, що цей процес піде на користь всій країні і, перш за все, нашим громадянам, які будуть впевнені, що підтримку від держави отримують дійсно справжні люди і кошти платників податків використовуються за призначенням.

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити