Проект Плану дій з реформування митниці (Напрям 15 - «Права інтелектуальної власності»)

7/12/17

Напрям 15: «Права інтелектуальної власності»

Мета:

  • Надати підтримку в попередженні та запобіганні порушенням прав інтелектуальної власності (ПІВ) захищаючи таким чином законний бізнес від недобросовісної конкуренції та запобігати крадіжці знань та протидіяти ризикам для робочих місць, інвестицій, досліджень, інновацій та потенційних аспектів охорони здоров'я та безпеки.
  • Створити систему забезпечення дотримання митних аспектів прав інтелектуальної власності за допомогою контролю на кордоні або всередині країни, що не перешкоджає законній торгівлі та забезпечує гарантії проти зловживання такими правами.

Стратегічні завдання:

  • Розробка правової основи, що визначає митні процедури щодо дотримання прав інтелектуальної власності для забезпечення ефективних та належних дій у боротьбі з порушеннями прав інтелектуальної власності, включаючи положення про спрощені процедури.
  • Розробка організаційної структури, методів роботи, відповідних навчальних заходів, впровадження яких дозволять митниці здійснювати моніторинг та ефективне реагування на останні тенденції у сфері порушень ПІВ.
  • Розробка спеціального програмного модуля бази даних ІТ для підтримки забезпечення належного захисту ПІВ.
  • Розвиток механізму національного та міжнародного співробітництва, включаючи обмін досвідом, для захисту прав інтелектуальної власності.
  • Розвиток партнерських відносин між митницею і бізнесом та створення механізму співпраці для забезпечення простих, зрозумілих відносин з правовласниками.

Завантажити документ


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити