Проект Плану дій з реформування митниці (Напрям 14 - «Пост-митний контроль і аудит»)

7/11/17

Напрям 14: «Пост-митний контроль і митний аудит»

Мета:

Створити ефективну та результативну службу пост-митного контролю й митного аудиту, яка дозволить митниці виконувати свої завдання (контроль і випуск товарів та збір доходів), одночасно сприяючи законній торгівлі.

Стратегічні завдання:

  • Створення комплексної правової бази, яка надає митниці необхідні повноваження для ефективного та результативного митного аудиту й пост-митного контролю.
  • Створення організаційної структури, яка дозволяє аудиторам та їх керівникам виконувати свої обов'язки з максимальною ефективністю.
  • Створення системи управління митним аудитом, яка забезпечує проведення результативних та якісних митних аудитів із використанням відповідних методів та передбачає створення програми забезпечення якості митного аудиту у відповідності з необхідними стандартами.
  • Розробка національного плану митного аудиту з короткостроковими та довгостроковим заходами, заснованими на аналізі ризиків.
  • Розробка стратегії навчання, спрямованої на отримання аудиторами та їх керівниками знань та навичок, необхідних для виконання ними посадових обов’язків.

Завантажити документ

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити