Мета

Створити транзитну систему на основі Конвенції про єдиний режим транзиту , яка підтримує ефективний митний контроль, сприяє законній торгівлі та руху товарів, використовує сучасні технології, що відповідають вимогам митних адміністрацій та економічних операторів.

Стратегічні завдання

• Розробка, впровадження та регулярний перегляд необхідних правових, оперативних та організаційних заходів для забезпечення легкого та безперешкодного прийняття та застосування транзитних процедур.
• Розробка та впровадження транзитної системи, включаючи сучасні технології обміну електронними даними для збору, обробки та передачі транзитних даних та належних заходів щодо ідентифікації товарів.
• Розробка та впровадження надійної системи фінансових гарантій для забезпечення оплати будь-яких можливих заборгованостей.
• Розробка та впровадження ефективної системи спрощень (наприклад, статус уповноваженого вантажовідправника та вантажоодержувача). Створення та розвиток довгострокових та стабільних партнерських відносин між митною адміністрацією та усіма іншими учасниками або користувачами транзитної системи.
• Розробка та надання необхідних ресурсів для навчання працівників митниці.

Завантажити документ

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити