Напрям 6: «Комунікація»


Мета:

Розвиток та реалізація стратегії комунікації, що забезпечує швидкий та зрозумілий доступ до інформації, а також налагоджену співпрацю з усіма заінтересованими особами.

Стратегічні завдання:

  • Розробка та впровадження комунікаційної стратегії, яка у повній мірі підтримує реалізацію стратегії діяльності митної адміністрації.
  • Розробка та впровадження внутрішніх і зовнішніх каналів комунікації для роз’яснення ключовим зацікавленим сторонам стратегії діяльності митної адміністрації, її політики, законодавства, правил і процедур, а також змін у них.
  • Розробка та впровадження двостороннього інформаційного обміну для формування та укріплення політичної та суспільної довіри, підтримки та впевненості в митниці, висвітлення її важливої ролі в суспільстві та представлення результатів її роботи.
  • Підвищення суспільної та державної довіри до митниці як до важливої, сервісно-орієнтованої, професійної, надійної та справедливої організації, яка виконує свої функції ефективно й раціонально.

Завантажити файл

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити