Проект Є-data опублікував список реєстрації міністерств України на порталі публічних фінансів

5/19/16

Eксперти проекту Є-data щоденно здійснюють моніторинг реєстрації та оприлюднення інформації на порталі використання публічних коштів, і цього тижня презентують список реєстрації міністерств України на офіційному порталі публічних фінансів http://spending.gov.ua/.

Міністерство фінансів продовжує впроваджувати революційну IТ-платформу – портал Є-data, що дозволяє у режимі реального часу отримати достовірну інформацію щодо всіх державних транcакцій. Відповідно, кожен громадянин може легко та оперативно відслідковувати платежі всіх державних органів та підприємств, адресата державних коштів, їх призначення та суми тощо.

Станом на сьогоднішній день інформацію про використання публічних коштів оприлюднюють всі міністерства, окрім Міністерства аграрної політики та продовольства. Лідером із внесення даних на портал є Міністерство оборони (17 581 договір, акт і звіт), а найменше даних оприлюднило Міністерство освіти і науки (2 документи).

Загалом, на офіційному порталі публічних фінансів України Є-data уже зареєстровано понад 30 тисяч «службових кабінетів» державних установ (розпорядників та одержувачів бюджетних коштів), які розпочали оприлюднювати на порталі інформацію про використання бюджетних коштів (договори, акти, звіти) згідно з Законом України «Про відкритість використання публічних коштів».

Нагадаємо, що команда Є-data, яка є розробником порталу, регулярно проводить навчання розпорядників та одержувачів коштів з оприлюднення інформації на порталі, а громадськості та журналістів – з користування відкритими даними та використання для аналізу та журналістських розслідувань. На нині зусиллями консультантів проекту проведено понад 80 семінарів і тренінгів.


Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити