Уряд підтримав пропозицію Міністерства фінансів про приватизацію "Українського банку реконструкції та розвитку"

5/12/15

Кабінет Міністрів підтримав пропозицію Міністерства фінансів щодо необхідності приватизації АТ «Український банк реконструкції та розвитку» (УБРР). Рішення про включення УБРР до переліку об’єктів державної власності, які підлягають приватизації у 2015 році, було прийняте Кабінетом Міністрів на засіданні 12 травня.

Пріоритет Міністерства фінансів – забезпечення стійкості фінансової та банківської систем країни та підвищення ефективності управління державною власністю. З цією метою Міністерство фінансів здійснює заходи щодо підвищення якості корпоративного управління у державних банках, а також аналізує доцільність збереження державної форми власності найменших з них. Для збільшення ефективності держаної присутності у банківському секторі Міністерство прийняло рішення про приватизацію УБРР. Схвалення цього рішення Урядом – перший крок до приватизації цього банку.

Продаж банку відбудеться відповідно до «Закону про приватизацію державного майна».

Ключові факти про УБРР:
· частка держави у банку: 99,9945%
· місце банку у рейтингу за розміром активів: 166
· кількість відділень банку: не має
· кількість працівників: 33 чол.
· банк був створений згідно з Постановою Кабінету Міністрів №655 від 05.05.2003 року
· банк має письмовий дозвіл Національного банку України на право здійснення окремих операцій з іноземною валютою та цінними паперами
· банк має три ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення професійної діяльності на фондовому ринку – діяльності з торгівлі цінними паперами (брокерської діяльності; андеррайтингу; дилерської діяльності).

Ви можете виділити цікаві вам фрагменти тексту, які будуть доступні по унікальному посиланню в адресній стрічці браузера.

Виділити